Specjalna linia telefoniczna

600 234 800

Jak to działa?

Wniosek przez internet!

Wniosek przez aplikację mobilną!

Informacje podawane w wielką chmurę internetową. Może się to skończyć nawet niechcianą pożyczką. Nowoczesne metody wnioskowania to nie zawsze dobry wybór i nie dla każdego. Dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo informacji ,  kontakt z doradcą,  gwarancję przyznania przed formalnościami dokumentowymi. Mamy idealne rozwiązanie. Uruchomiliśmy specjalną linię telefoniczną gdzie złożysz wniosek , otrzymasz decyzję i akceptację do wypłaty pożyczki, a formę przekazu środków wybierzesz sobie sam.

Najważniejsze zalety:

Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo i masz obawy przed wnioskiem internetowym – skorzystaj z ze specjalnej usługi , linii telefonicznej, gdzie szybko otrzymasz pożyczkę, podając Swoje dane bezpiecznie i komfortowo.

Jeśli cenisz sobie czas, wygodę i nie chcesz go tracić na szukaniu pożyczki bez gwarancji jej przyznania – skorzystaj z naszej usługi akceptacji pożyczki na telefon. Oszczędzasz czas i zyskaj pewność przyznania przed wyjściem z domu.

Jeśli cenisz rozmowę z doradcą, kontakt z człowiekiem , a nie automatyczny proces wnioskowania – skorzystaj z opcji wniosku i decyzji na telefon. Otrzymasz szczegółowe informację na temat Swojej pożyczki, dzięki czemu podejmiesz odpowiedzialną decyzję.

Jak wygląda telefoniczny proces przyznania pożyczki na pomarańczowej linii?

  • Klient kontaktuje się z departamentem weryfikacji na pomarańczowej linii.
  • Telefonicznie zostaje przyjęty wniosek, jednocześnie prowadzony jest proces weryfikacyjny.
  • Klient SMSem otrzymuje decyzję i kwotę pożyczki do akceptacji.
  • Po akceptacji do wypłaty, Klient kierowany jest do najbliższej placówki w celu podpisania umowy i odebrania środków pieniężnych

Co zyskuje Klient?

  • Czas! Po przyjściu do placówki na Klienta czeka wygenerowana umowa.
  • Pożyczka do odbioru w placówkach eBanknot lub przelew na konto.
  • Weryfikacja zdolności jest telefoniczna, tylko w nietypowych sytuacjach Klient proszony jest na doniesienie dokumentów.
  • Gwarancję, że dane osobowe przetrzymywane są w jednej firmie i masz nad nimi kontrolę.

Czy to się opłaca?

TAK! Oferta Specjalna dla Klientów telefonicznych. Totalne 0 zł przy pierwszej pożyczce i terminowej spłacie.

*Oferta ważna do końca roku. *Oferta Specjalna, ważna w momencie uzyskania telefonicznej akceptacji do wypłaty środków pieniężnych.