Komfort pożyczania oraz gwarancja przyznania.

Pożyczka w oddziale – jakie warunki?

Specjalizujemy się w szybkich pozabankowych pożyczkach krótkoterminowych i ratalnych, udzielanych w oddziałach oraz w pełni online. Elastyczne kwoty oraz dogodne terminy spłaty znacznie wyróżniają nas na tle rynku.

Ile można pożyczyć ?

Maksymalna kwota pożyczki wynosi aż 25 000 zł – oferta dla bardziej wymagających klientów , spełniających odpowiednią zdolność kredytową. Produkty dostępne dla każdego do kwoty 7000 zł. Każda terminowa spłata zwiększa limit pożyczkowy Klienta, który jest o tym poinformowany telefonicznie lub drogą mailową.

Ogólna specyfikacja produktów – kwoty:

 • Kwota minimalna ( pożyczki krótkoterminowe ) – 100,00 zł
 • Kwota maksymalna ( pożyczki krótkoterminowe ) – 5.000,00 zł
 • Kwota minimalna ( pożyczki ratalne ) – 500,00 zł
 • Kwota maksymalna ( pożyczki ratalne ) – 25.000,00 zł

Na jaki okres można pożyczyć środki?

W ofercie posiadamy produkty krótkoterminowe, takie jak Superszybkie pożyczki z wypłatą natychmiastową jak i pożyczki Superelastyczne ze spłatą ratalną.

Ogólna specyfikacja produktów – okres spłaty:

 • Minimalny okres spłaty ( pożyczki krótkoterminowe ) – 15 dni
 • Maksymalny okres spłaty ( pożyczki krótkoterminowe ) – 60 dni
 • Minimalny okres spłaty ( pożyczki ratalne ) – 2 m-c
 • Maksymalny okres spłaty ( pożyczki ratalne ) – 24 m-c

Bardziej komfortowo:) Klienci mają możliwość spłaty przedterminowej, procedura wygląda następująco: przy spłacie całości zobowiązania, prowizja zostaje obniżona, Klient w tym wypadku nie płaci za pozostały okres spłaty z umowy. Również istnieje możliwość spłaty częściowej, skrócenie okresu poprzez zmniejszenie ilości rat oraz kwoty. Do dyspozycji Klientów jest również refinansowanie terminu spłaty, czyli ustalenie bardziej komfortowego terminu spłaty.

Wniosek w oddziale?

Bezpieczeństwo transakcji, szybkość realizacji oraz wypłaty środków finansowych to najważniejsze atuty wnioskowania w placówce. Klient ma możliwość w pełni zapoznania się z warunkami, opłatami i całą ofertą przed podpisaniem umowy. Oferta pożyczki przedstawiona jest zaraz po skompletowaniu podstawowych dokumentów i przesłaniu wniosku do centrali. Cały proces wnioskowania w oddziale trwa ok 15 minut z wypłatą pożyczki. Wniosek w placówce można złożyć również telefonicznie, a środki odebrać w banku.

Kto może wnioskować o pożyczkę w eBanknot?

Oferta skierowana jest dla:

 • osób pełnoletnich, posiadających obywatelstwo polskie
 • osób posiadających udokumentowany dochód
 • osób z aktywnym numerem telefonu
 • osób z wpisami w rejestry ERIF, KRD, BIK
 • osób z zajęciami komorniczymi

Środki finansowe wypłacane są zaraz po zweryfikowaniu zdolności kredytowej Klienta.

Jakie są koszty pożyczki eBanknot?

Odsetki ( kapitałowe ) oraz prowizja pośrednika to wszystkie koszty pożyczki w eBanknot. Koszt pożyczki oraz warunki przedstawione są Klientowi przed podpisaniem umowy.

Oferta eBanknot Exstra! – informacje dodatkowe

Dla lojalnych Klientów eBanknot, którzy z korzystali z oferty w naszej placówce, przygotowaliśmy katalog upominków AGD. Przy spłacie każdego zobowiązania, w zależności od danego produktu, Klient ma możliwość wybrać sobie praktyczny prezent. Czajniki, tostery, suszarki, narzędzia, telefon to tylko niektóre produkty z oferty upominkowej eBanknot.